Πρωτάθλημα Παίδων U17 Β΄ 2014/15 – Πρωτάθλημα Παίδων U17 Β΄ 2014/15

# Όνομα Ομάδας Αγώνες Νίκες Ισοπαλία Ήττες Τέρματα Υπέρ Τέρματα Κατά Βαθμοί
1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 11 9 1 1 41 10 28
2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10 8 2 0 57 6 26
3 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 12 7 3 2 48 12 24
4 ΑΓ. ΝΑΠΑ 11 7 1 3 29 9 22
5 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11 7 0 4 28 12 21
6 ΠΑΦΟΣ F.C. 10 6 1 3 45 9 19
7 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10 5 2 3 25 11 17
8 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 10 5 1 4 38 25 16
9 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11 4 1 6 24 24 13
10 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 11 4 0 7 15 27 12
11 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12 4 0 8 22 39 12
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 10 3 1 6 21 26 10
13 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 11 1 3 7 7 46 6
14 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 10 1 2 7 13 31 5
15 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 10 0 0 10 2 128 0

* Ο διακοπέντας αγώνας ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ (01/11/2014) κατεκυρώθη με τέρματα 4-0 υπέρ της ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής. * Ο αγώνας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – Ν & Σ ΕΡΗΜΗΣ (27/09/2014) κατεκυρώθη με τέρματα 0-6 υπέρ του Ν & Σ ΕΡΗΜΗΣ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής. * Ο αγώνας ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ (20/09/2014) κατεκυρώθη με τέρματα 3-0 υπέρ του ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής. * Ο αγώνας ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (20/09/2014) κατεκυρώθη με τέρματα 3-0 υπέρ του ΟΘΕΛΛΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής. * Ο αγώνας ΠΑΦΟΣ F.C. – ΑΣΙΛ Λύσης (20/09/2014) κατεκυρώθη με τέρματα 0-3 υπέρ του ΑΣΙΛ Λύσης, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής. * Ο διακοπέντας αγώνας ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ (15/11/2014) κατεκυρώθη με τέρματα 11-0 υπέρ της ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής. * Ο διακοπέντας αγώνας ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ (29/11/2014) κατεκυρώθη με τέρματα 18-0 υπέρ του ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 13 Δεκεμβρίου 2014
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 11:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΓ. ΝΑΠΑ 2   1 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3   1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 Τετάρτη, 17 Δεκεμβρίου 2014
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Δεκεμβρίου 2014
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 11:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 11:00 ΑΓ. ΝΑΠΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 11:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ