1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Σεπτεμβρίου 2014
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 16:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 16:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 27 Σεπτεμβρίου 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 16:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 16:00 ΠΑΦΟΣ F.C.

 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Οκτωβρίου 2014
ΠΑΦΟΣ F.C. 15:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Οκτωβρίου 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Οκτωβρίου 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Νοεμβρίου 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Νοεμβρίου 2014
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 15 Νοεμβρίου 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 14:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Νοεμβρίου 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Νοεμβρίου 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 6 Δεκεμβρίου 2014
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 13 Δεκεμβρίου 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Δεκεμβρίου 2014
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 14:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Ιανουαρίου 2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Ιανουαρίου 2015
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Ιανουαρίου 2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Ιανουαρίου 2015
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:00 ΠΑΦΟΣ F.C.

 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 31 Ιανουαρίου 2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 15:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 15:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Φεβρουαρίου 2015
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Φεβρουαρίου 2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Φεβρουαρίου 2015
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Φεβρουαρίου 2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Μαρτίου 2015
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 15:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Μαρτίου 2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 15:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Μαρτίου 2015
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Μαρτίου 2015
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΦΟΣ F.C. 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ